Відгуки про компанію HORECA-Service
- Євгеній В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре 🤝
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все на найвищому рівні! Як і завжди у цього продавця.)
- Виктория Б.
Все добре,але бажано,щоб вказуючи післяплата так і було.Натомість після оформлення замовлення повідомляють про передоплату
- Надія З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій К.
- Вікторія С.
- Наталія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Роблю четверте замовлення .
Моя вдячність не має меж!
Приємно мати справу з людьми, які йдуть на поступки, довіряють і працюють на віддмінно)))
Дякую) - Тетяна С.
- Валентин В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Файно)
- Раїса Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua

