
428,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Ланч-бокс НР-5 виготовлений із пінополістиролу (EPS) та призначений для пакування невеликих порцій їжі. Матеріал забезпечує теплоізоляцію та дозволяє підтримувати температуру продукту.
Контейнер підходить для закусок, десертів або дрібних страв. Завдяки малому розміру зручний для швидкого пакування та економії місця при транспортуванні.
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 125 см |
| Кількість в упаковці | 125 шт. |
| Довжина | 125 см |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Вид одноразового посуду | Тарілка секційна |