
651 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Підложка Т-3-20 виготовлена зі спіненого полістиролу (EPS) та використовується для пакування м’яса, риби, овочів та напівфабрикатів. Чорний колір підложки покращує візуальну подачу продукту та робить його більш привабливим для покупця.
Завдяки малій глибині підходить для продуктів без надлишку рідини. Легка вага та зручна форма забезпечують комфортну викладку товару, а також спрощують транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Кількість в упаковці | 300 шт. |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 133 мм |