


335 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Супниця об’ємом 650 мл виготовлена з пінополістиролу (EPS) та використовується для пакування супів, бульйонів та інших рідких страв. Матеріал дозволяє зберігати температуру продукту під час доставки.
Комплектується прозорою пластиковою кришкою, що забезпечує щільне закриття та зручність транспортування. Підходить для великих порцій.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.65 л |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 113 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |