
632,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Підложка Т-2-30 виготовлена зі спіненого полістиролу (EPS) та призначена для пакування харчових продуктів. Використовується для фасування м’яса, риби, овочів та напівфабрикатів у торгових точках і виробництві.
Завдяки середній глибині підходить для продуктів із невеликою кількістю рідини. Легка вага та зручна форма забезпечують комфортну викладку товару та транспортування без деформації.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |