


948,20 ₴
853,38 ₴
Показати оптові ціниЛанч-бокс НР-3 виготовлений із пінополістиролу (EPS) та використовується для пакування комплексних страв. Матеріал забезпечує теплоізоляцію та збереження температури їжі.
Три секції дозволяють окремо розміщувати різні компоненти страви. Чорний колір підкреслює подачу та покращує візуальне сприйняття готового продукту.
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 210 см |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Довжина | 250 см |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Вид одноразового посуду | Тарілка секційна |