
652,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Підложка виготовлена з пінополістиролу (EPS) та використовується для пакування м’яса, риби, овочів та напівфабрикатів.
Забезпечує зручність викладки товару та транспортування, добре підходить для використання у магазинах та виробництві.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 133 мм |
| Матеріал | Полістирол |
| Кількість в упаковці | 300 шт. |
| Вид одноразового посуду | Тарілка |