



494,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
Ланч-бокс НР-6 виготовлений зі спіненого полістиролу (EPS) та використовується для пакування готових страв на виніс і доставку. Завдяки теплоізоляційним властивостям матеріалу дозволяє зберігати температуру їжі.
Контейнер оптимально підходить для невеликих порцій, гарнірів або окремих страв. Завдяки компактному розміру зручний для швидкої видачі та ефективного використання простору при транспортуванні.
Не призначений для використання в мікрохвильовій печі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 152 см |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Довжина | 150 см |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Вид одноразового посуду | Тарілка секційна |